Dobrý den, ahoj, vítej... Robert, těší mě

Světlo světa jsem prvně spatřil v nádherném valašském kraji za onoho času minulého století a jsem hrdý Čechoslovákovalach.

V dětství jsem byl unešen z vesmírného programu Apollo, který sledoval můj otec a spolu jsme fandili prvním startům raketoplánů do vesmíru.
Obdivoval jsem mého dědu a fascinovala mě jeho manuální zručnost a v paměti mi zůstalo jeho pořekadlo „Na každou hlavu je klobouk.”
Měl jsem spousty snů, které se mi nikdy nevyplnily a to málo, co se mně podařilo, na to jsem ani nepomyslel, natož, aby se mi snilo o tom, že se stanu fotografem.

Jsem

Optimista, skromný, přesto náročný, zodpovědný, dochvilný, pracovitý, důsledný, organizovaný, vytrvalý, spolehlivý, věčný student a vášnivý knihomol, zapálený cyklista, zdatný plavec a minimalista.

Mám rád

Cestování, společnost, veselé a pozitivní lidi, biograf, turistiku, přírodu, hory, lenošení při nevlídném počasí, pořádný stejk s mexickými fazolemi, bramborové placky, Tiramisu, kávu, kvalitní hudbu a Rádio 1.

Domov

Vždy, když se vracím z výletu a v dáli zahlédnu siluetu Radhoště, vím, že jsem doma.
Malebné Beskydy, zdejší příroda, horami zvlněná krajina pokrytá lesy, bohaté kulturní dědictví a úžasní lidé mě už v dětství ovlivnili natolik,
že se stali ideálním místem pro můj život.

Za fotografie děkuji mojí kamarádce a fotografce Daby Bijelić.
Jsou pro mě trvalou vzpomínkou a vždy mi připomenou naše neopakovatelné a velmi inspirativní setkání.

Kontaktujte mě

Poslat zprávu